gimnazija.jpeg
Kauno r. Raudondvario gimnazija
Kauno r. Raudondvario gimnazija

Gimnazija – bendrojo ugdymo mokykla, jungianti kūrybiškai besimokančią

bendruomenę aktyviai ir sėkmingai veiklai.

gimnazija.jpeg
PlayPause
 
SVEIKINIMAI 
 
Sveikiname 6b kl. mokinę Gertrūdą Vivien Delkutę, laimėjusią II vietą respublikinėje Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje. Mokinę ruošė biologijos mokytoja Ramunė Kijauskienė.

Sveikiname respublikinio pranešimų konkurso „LIETUVOS  VAIKŲ BALSAS 2021“ laureatus:
Liudą Liškauską (IIIbg klasė) - II vieta,
Liną Pranskūną (IIIbg klasė) - III vieta, 
Moniką Jakubavičiūtę (Iag klasė) - III vieta.
Mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytoja Albina Šidlauskienė.

Sveikiname Kulautuvos vidurinio ugdymo skyriaus IIIsg kl. mokinę Diją Tumasonytę, laimėjusią I vietą respublikinėje Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje. Mokinę ruošė technologijų mokytoja Daiva Sasnauskienė.


Sveikiname Elviją Baltrukonytę (IVbg), laimėjusią III vietą respublikiniame 12 klasių mokinių politologijos žinių konkurse "Politika aplink mus 2021". Mokinę ruošė istorijos mokytoja Jūratė Labuckienė.


Sveikiname Gustę Kasiukevičiūtę (8c), laimėjusią III vietą Kauno rajono 8 kl. mokinių anglų kalbos olimpiadoje.

Mokinę ruošė anglų kalbos mokytoja Asta Pikelienė.


Sveikiname mokines, laimėjusias Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etape:

I vietą - Gertrūdą Vivien Delkutę (6b) 6 klasių grupėje (mokytoja Ramunė Kijauskienė),

III vietą - Pauliną Martikaitytę (8c) 8 klasių grupėje (mokytoja Ramunė Kijauskienė).


Sveikiname mokines, laimėjusias Kauno rajono mokinių E. Pundzevičiaus vertimų konkurse:

I vietą -  Moniką Jakubavičiūtę (Iag) anglų kalba 9-10 klasių grupėje (mokytoja Julė Bakanienė),

I vietą -  Laurą Kuznecovaitę (IVag) anglų kalba 11-12 klasių grupėje (mokytoja Dalė Ciegienė),

III vietą -  Medą Kučiauskaitę (IIag) rusų kalba 9-10 klasių grupėje (mokytoja Albina Vinciūnienė).


Sveikiname mokinius, laimėjusius Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajono etape:

I vietą -  Diją Tumasonytę (IIIsg, Kulautuvos vidurinio ugdymo skyrius) 11-12 klasių mitybos grupėje (mokytoja Daiva Sasnauskienė),

II vietą - Aistę Rimkevičiūtę (Ibg) 9-10 klasių tekstilės ir taikomojo meno grupėje (mokytoja Solveiga Skrodenė),

II vietą - Žymantę Kovalčikaitę (IVag) 11-12 klasių tekstilės ir taikomojo meno grupėje (mokytoja Solveiga Skrodenė),  

II vietą - Jokūbą Vasiliūną (IIag) 9-10 klasių konstrukcinių medžiagų grupėje (mokytojas Arvydas Adomavičius),

III vietą - Andrių Šaboną (IIag) 9-10 klasių konstrukcinių medžiagų grupėje (mokytojas Arvydas Adomavičius).


Sveikiname mokinius, laimėjusius Kauno rajono mokinių geografijos olimpiadoje:

I vietą -  Andrių Šaboną (IIag) 10 klasių grupėje ( mokytojas Virginijus Maldaikis),

II vietą - Karolį Domarką (IIIag) 11 klasių grupėje (mokytojas Virginijus Maldaikis),

III vietą - Gustą Goželskį (Iag) 9 klasių grupėje (mokytojas Virginijus Maldaikis),

III vietą - Vilių Petronį (IIbg) 10 klasių grupėje (mokytoja Vitalija Jurgutienė).


Sveikiname Juliją Trofimišinaitę (IIag), laimėjusią I vietą Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajono etape (9-10 klasių grupėje). Mokinę ruošė anglų kalbos mokytoja Julė Bakanienė.


Sveikiname Deivilę Jankauskaitę (IIIag), laimėjusią III vietą Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etape (11-12 klasių grupėje). Mokinę ruošė dailės mokytojas Ramūnas Pranskūnas.


Sveikiname Jokūbą Vasiliūną (IIag), laimėjusį I laipsnio (anglų kalbos, geografijos) diplomus edukaciniame konkurse "Olympis 2020-Rudens sesijoje" (10 klasių grupėje).


Sveikiname Matijų Borkertą (5b), laimėjusį I laipsnio (lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, biologijos, matematikos) diplomus edukaciniame konkurse "Olympis 2020-Rudens sesijoje" (5 klasių grupėje).


Sveikiname Airidą Lapinską (5b), laimėjusį I vietą Kauno rajono mokinių anglų kalbos konkurse "Spelling Bee" (5 klasių grupėje). Mokinį ruošė anglų kalbos  mokytoja Lina Kryžienė.


Sveikiname Miglę Mačiulytę (7a), Kajų Jurgutį (7a), laimėjusius tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso rajono etape. Mokinius ruošė lietuvių kalbos  mokytoja Jolita Večkienė.


Sveikiname Kulautuvos vidurinio ugdymo skyriaus mokinę Kamilę Bagdonaitę (IIIsg), laimėjusią II vietą Lietuvių kalbos ir literatūros  olimpiados rajono etape (11 klasių grupėje). Mokinę ruošė lietuvių kalbos  mokytoja Jolita Velžienė.


Sveikiname Laurą Kuznecovaitę (IVag), laimėjusią III vietą Lietuvių kalbos ir literatūros  olimpiados rajono etape (12 klasių grupėje). Mokinę ruošė lietuvių kalbos  mokytoja Lina Žekonienė.


Sveikiname Evitą Gaidauskaitę (IIbg), laimėjusią I vietą Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajono etape (10 klasių grupėje). Mokinę ruošė fizikos mokytoja Daiva Vaitkienė.


Sveikiname Ugnę Lukaševičiūtę (Ibg), laimėjusią II vietą Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajono etape (9 klasių grupėje). Mokinę ruošė fizikos mokytoja Regina Blebaitė.


Sveikiname Paulių Meškauską (IVbg), laimėjusį II vietą Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajono etape (12 klasių grupėje). Mokinį ruošė fizikos mokytoja Regina Blebaitė.


Sveikiname Eimantą Slažinskį (IIIag), laimėjusį II vietą Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajono etape (11 klasių grupėje). Mokinį ruošė matematikos mokytojas Romualdas Čibiras.  


Sveikiname mokines, pelniusias respublikinio informatikos konkurso "Kompiuterinė Kalėdų pasaka" Diplomus: Gertrūdą Vivien Delkutę (6b), Medą Petronę (8a), Juliją Trofimišinaitę (IIag), Augustę Banytę (IIIbg)! Mokines ruošė informacinių technologijų mokytoja Rasa Vitkevičienė.


Sveikiname Andrių Šaboną (IIag), laimėjusį I vietą Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etape. Mokinį ruošė chemijos mokytoja Laura Baltaduonė.


Sveikiname Andrių Šulmeister (IIIbg), laimėjusį III vietą Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajono etape. Mokinį ruošė anglų kalbos mokytoja Asta Pikelienė.


Sveikiname Kauno apskrities virtualių žaidynių “SOS112” nugalėtojus: I vietos - Kasparą Šyvoką (IIIag), Margaritą Prokopaitę ir Tautvydą Jasevičių (IIIbg), II

vietos- Akvilę Bakanovaitę, Evitą Gaidauskaitę, Kajų Kulešovą, Justą Siauroką,  Deimantę Zelenkevičiūtę (IIbg).


Sveikiname informatikos ir informacinio mąstyvo konkurso ,,Bebras” laimėtojus:

I vieta rajone

Kiprą Šventoraitį (Ibg), Evitą Gaidauskaitę (IIbg), Paulių Alešiūną (IVbg - 43 vieta šalyje).

II vieta rajone

Gustę Černiauskaitę (5c), Liudą Liškauską (IIbg), Kajų Ūsą (IVbg).

III vieta rajone

Danielių Mačiulaitį (6c), Medą Petronę (8a), Beną Šteinbergą (8b), Nedą Daniulevičių (IIag), Karolį Domarką (IIIag), Laurą Kuznecovaitę (IVag), Paulių Meškauską (IVbg).

IV vieta rajone

Matą Lankelį (IIbg), Andrių Šulmeister (IIIbg).

V vieta rajone

Gitę Ganatauskaitę (6b), Gytę Griniūtę (7c), Austėją Gainaitę (8b), Domą Nekrošių (Iag), Liutaurą Jasevičių (IIIbg), Deividą Rasimą (IVbg).

Mokinius ruošė informacinių technologijų mokytojos Jolita Čepienė ir Rasa Vitkevičienė.


Sveikiname projekto ,,SOS112” viktorinos nugalėtojus: I vietos - Martyną Jončą (7c), II vietos- Faustę Šimkutę (7a), III vietos – Dovydą Trainį (7c).


Sveikiname Elzę Dubauskytę (7a) ir Mileną Ražauskaitę (7b), tapusias skaitovų konkurso ,,Stenkis būti savimi/Visada, nors siaustų/Audros aplinkui” laureatėmis.

Mokines ruošė lietuvių kalbos mokytoja Jolita Večkienė.


Sveikiname 7a kl. mokinį Kajų Jurgutį, tarptautiniame 5-12 klasių mokinių dienoraščio konkurse ,,Švies@Aš” 7-8 klasių mokinių grupėje laimėjusį III vietą.

 Mokinį ruošė lietuvių kalbos mokytoja Jolita Večkienė.


Sveikiname IVag  kl. mokinę Laurą Kuznecovaitę, laimėjusią  II vietą respublikiniame vertimų konkurse, kurį organizavo Šiaulių universitetas.

Mokinę ruošė anglų kalbos mokytoja Dalė Ciegienė.


Sveikiname 6b kl. mokinį Arną Šteinbergą, Kauno IX forto muziejuje vykusiame  skaitovų konkurse „Tylios sienos, žodžių paliestos“ laimėjusį III vietą.

Mokinį ruošė lietuvių kalbos mokytoja Zita Orantienė.

Fondas

fondasbites

Fondas bitės
Gabių mokinių paramos fondas „Bitės“
 

Vyturys

v logo page 001
Vyturys Elektronines knygos

Tamo

tamo1

Elektroninis dienynas 

Emokykla

 

emokykla logo

Kauno rajono savivaldybė

savivaldybe

Mykolo Romerio universiteto informacijos ištekliai

 

atsisiųsti

 

 

 

Švietimo ir mokslo ministerija

smm

 

Globos centrai 

vaikai yra vaikai baneris300x600 desktop

Free Joomla! templates by Engine Templates